reklam
reklam

SON DAKİKA

theWP Haber Teması V3 Demo
reklam
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
reklam

Sevgili Boğalar saat 05:39 Güneş-Mars görünümü gayet önemlidir. Parasal konularda uygun çözüm yolları aramanın, hedef belirlemenin işaretçisidir. Ek kazanç yolları aranır, farklı projelere yönelerek gelir elde edilmeye çalışılır. Tüm enerjinizi iş hayatına ve finansal konulara yönlendirirsiniz.

Saat 09:52 Ay-Terazi burcu geçişi uzlaşıyı önemsediğinizi gösterir. Nazik davranışlar sizi mutlu eder. Kendinizi iyi hissettirene yönelirsiniz.

Saat 15:19 Ay-Mars görünümü, duygularımız ile arzularımız, düşüncelerimizle eylemlerimizin birbiriyle uyumlu halde olmasını sağlıyor.

Saat 15:48 Ay-Güneş görünümü, çalışma ortamında huzur, paylaşım ve dengeden yana oluruz. Mali konular üzerinde hesaplamalarda bulunabiliriz. İhtiyaçlarımızı belirleriz ve satın alabiliriz.

Saat 21:03 Ay-Venüs görünümü, çevremizdeki kişilerle ilişkimiz ve onlarla olan bağlantımız son derece önemli. Ne bizi rahatsız edecek insanlarla karşılaşmak ne de kafamızın karışmasına izin vermekten yana değilizdir. Adil olunması, doğru ile eğrinin mutlaka adının konması, güvenliğin sağlanması ihtiyacınız yüksektir.

İşlerinizde kolaylık ve başarı dileğimle,

reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
SON DAKİKA