reklam
reklam

SON DAKİKA

theWP Haber Teması V3 Demo
reklam
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
reklam

Sevgili Boğalar saat 02:28 Ay-Neptün görünümü, tedbirli olmamızı gerektiriyor. Hayali düşünmeyelim. Eğer bir karar vermemiz gerekiyorsa ve bu duygusal-mali-iş konularında bilinçli ve gerçekçi bir analizde bulunalım. Gün içinde buna özellikle dikkat edelim.

Saat 03:12 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ev satış-alış, kiralama, ailenizin ihtiyaçları, kültürel aktiviteler, okumak, bilgilenmek, görmek, gezmek, keşfetmek amaçlı harcamalar olabilir. Nereye ne verdiğinizi ve elinizdekini nasıl değerlendireceğinizi bilirsiniz.

Saat 07:26 Ay-Venüs görünümü, verici, cömert, iyi niyetli bir şekilde paylaşımda bulunmanın önemini gösteriyor. Ancak bu, çıkarlarımızı es geçmemiz anlamına gelmiyor. Hedef bilinci içinde hareket etmek son derece önemli. Çünkü bilirsiniz bazen iyi niyetlilik birileri tarafından kullanılır. Onun için kime nasıl davranmak gerektiğini bilmemiz lazım.

Saat 08:57 Ay-Mars karşıtlığı maddi konularda iki yönlü hareket etmeye neden olabilir. Bir yandan ihtiyaçlarımızı elde etmek amaçlı düşünürüz, ancak diğer taraftan temkinli olmamız gerekebilir. Hesabımızı bilmemizde yarar var.

Saat 22:58-25 Şubat saat 06:06 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Dostlarla muhabbet rahatlatıcıdır. Ancak birisine söz vermek, bir sözün sorumluluğu altına girmek pek doğru olmayacaktır.

Hepimizin gönlünce geçecek bir Cumartesi dileğimle,

reklam
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
reklam
SON DAKİKA